W-Service - Pralnia wodna z barierą higieny

Pomogliśmy ograniczyć koszty dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów!

Odpowiedni dobór materiałów jest niezwykle istotny dla naszych klientów, dlatego usługa wynajmu bielizny hotelowej oraz odzieży pracowniczej i ochronnej wraz z serwisem, pozwala uniknąć dużych, jednorazowych nakładów inwestycyjnych, związanych z zakupem wyposażenia. Nasza kalkulacja kosztów uwzględnia wynajem tekstyliów w oparciu o rzeczywiste ich zapotrzebowanie.

skontaktuj się z nami

Tak mówią o nas klienci:

Tak mówią o nas klienci:

BanApart Exclusive Apartments:

Firma W-Service współpracuje z BanApart Zgorzelec w zakresie świadczenia usług pralniczych.

W-Service to w pełni profesjonalna pralnia - sprawdzony i solidny partner w biznesie. Usługi wykonywane są zawsze na czas i na najwyższym poziomie. W sytuacjach awaryjnych niezawodna.

Profesjonalne doradztwo i fachowa obsługa stawiają pralnię W-Service w szeregu firm godnych polecenia.

Z poważaniem, właściciel Piotr Suprowicz 18.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Pałac Łagów:

W-Service świadczy kompleksowe usługi pralnicze na rzecz Pałac Łagów Mieczysław Kłak od wielu już lat. Z czystym sumieniem możemy gorąco polecić te firmę jako wyjątkowo przyjaźnie nastawioną do klienta. Najważniejszą cechą W-Service jest stabilność dostaw. Jakość świadczonych usług jest regularnie monitorowana, powtarzalna i niezmiennie na wysokim poziomie.

Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę W-Service jako godnego polecenia, solidnego, uczciwego i kompetentnego partnera biznesowego, który wzorowo spełnia nasze oczekiwania i znajduje uznanie u gości.

Z poważaniem, Mieczysław Kłak 29.10.2021r.

Tak mówią o nas klienci:

KOMMWOHNEN Service GmbH:

Firma jest od dłuższego czasu naszym zaufanym partnerem, z którego usług jesteśmy bardzo zadowoleni.

Z poważaniem, prokurent Lisa Ludewig 18.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

DfM Dienste für Menschen:

Od wielu lat pralnia W-Service jest partnerem współpracującym z naszymi 5 placówkami opiekuńczymi na Górnych Łużycach.

Piorą odzież wierzchnią i płaską dla naszych 350 klientów oraz odzież roboczą dla naszych pracowników. Jakość jest bardzo dobra, a dostawy przebiegają absolutnie niezawodne. Jeżeli jednak coś nas nie zadowoli, problem jest w nieskomplikowany sposób identyfikowany i rozwiązywany. Stosunek ceny do jakości jest w porządku. Pralnia spełnia obowiązujące normy higieniczne i regularnie przedstawia nam odpowiednie zaświadczenia/certyfikaty. Możemy polecić pralnię W-Service innym klientom.

Możemy polecić pralnię W-Service innym osobom.

Z poważaniem, właściciel DfM 20.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Hotel Am Goldenen Strauss:

Od 2017 roku intensywnie współpracujemy z pralnią W-Service.

Pranie, które oddajemy do pralni, jest do nas zawsze dostarczane w bardzo dobrym stanie. Zlecenia na dodatkowe pranie przyjmowane są bez problemów i realizowane bezzwłocznie. Dostawy są regularne, realizowane punktualnie i dyskretnie. Przedstawiciele handlowi działają szybko i starannie.

Współpracę z pralnią W-Service można bezsprzecznie polecić innym klientom.

Z serdecznymi pozdrowieniami z Görlitz – dyrektor, Ralph Kirchner 09.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Hotel Jan:

Hotel Jan od 2016 roku współpracuje z W-Service w zakresie usług prania i maglowania bielizny pościelowej i stołowej.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy, która układa się bardzo dobrze, wręcz bezproblemowo. Usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, jakość oddawanej pościeli jest bez zarzutu. Pralnię cechuje operatywność i dyspozycyjność, a także bardzo miła i serdeczna obsługa. Nigdy nie mieliśmy zamiaru zmieniać pralni, bo wiemy, że na próżno szukać drugiego tak solidnego partnera.

Pragniemy dalszej, dobrze układającej się współpracy i polecamy te pralnię innym klientom.

Z poważaniem, Adam Jakubiak 10.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Bistum Görlitz Sankt-Wenzeslaus-Stift:

Fundacja Sankt Wenzeslaus-Stift od wielu lat współpracuje z W-Service w Zgorzelcu.

Jesteśmy obiektem kościelnym z ponad 60 łóżkami dla gości i regularnie oddajemy nasze pranie do W-Service.

Pranie jest odbierane z naszego obiektu niezawodnie i punktualnie, a my otrzymujemy je z powrotem czyste i na czas.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. A nawet jeśli jednak pojawią się problemy, Pan Robert Wurszt jako dyrektor przedsiębiorstwa jest bardzo przyjaznym i uczciwym partnerem.

Tak mówią o nas klienci:

Parkhotel Görlitz:

Z uwagi na to, że jesteśmy czterogwiazdkowym hotelem klasy superior z 186 pokojami, dobrze utrzymana, wysokiej jakości pościel hotelowa jest dla nas najważniejszym kryterium efektywności.

Nasi goście hotelowi oczekują perfekcyjnej pościeli w pokojach i ręczników w łazience. Jest to główny punkt odniesienia przy ocenie pokoju hotelowego i nie ma tu miejsca na żadne kompromisy. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie standardy higieny odgrywają niezwykle ważną rolę, a pranie, z którym nasi goście mają bezpośredni kontakt, musi spełniać te standardy. Dzięki swojej rzetelnej pracy - poczynając od troski o naszą bieliznę hotelową, po logistykę i administrację – macie Państwo istotny udział w sukcesie naszego hotelu i zadowoleniu naszych gości.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej współpracy i chcielibyśmy kontynuować ją w równie stabilnej formie przez następne lata.

Z serdecznymi pozdrowieniami - dyrektor hotelu Daniela Schulze 02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

PIRN'SCHER HOF Hotel Garni:

Z przyjemnością potwierdzamy, że jesteśmy bardzo zadowoleni z zawartej od listopada 2022r. z Państwa firmą umowy pralniczej.

Pracownicy pralni są szczególnie dokładni, a kierowcy bardzo odpowiedzialni, uprzejmi i efektywni. Dzięki Państwa wspaniałej pracy nasi pracownicy są bardzo zadowoleni z czystości prania.

Cieszymy się i liczymy na dalszą dobrą współpracę.

Z poważaniem, S. Hänel 25.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Seniorenzentrum Am Stadtpark:

Od 01.01.2017 r. mamy podpisaną umowę pralniczą z Państwa firmą (pranie: odzieży mieszkańców, odzieży służbowej, obrusów, ścierek do naczyń, firan itp.)

Mieliśmy okazję obejrzeć Państwa zakład wraz z naszym doradcą ds. higieny i przekonać się, że proces prania odbywa się zgodnie z naszymi krajowymi wytycznymi RKI (Robert Koch Institut). Regularnie otrzymujemy raporty laboratoryjne z badań mikrobiologicznych procesu prania dezynfekującego pod kątem ich skuteczności.

Od poniedziałku do piątku Państwa pracownicy zawsze odbierają brudne pranie na czas i dostarczają czyste pranie schludnie i higienicznie nawet w dni wolne od pracy. Nasze dostawy prania były zawsze gwarantowane, nawet w trudnych sytuacjach, takich jak pandemia.

Jesteśmy domem seniora z miejscem dla 100 stałych mieszkańców i 12 pacjentów w trybie opieki dziennej.

Dzięki Państwa nowoczesnemu procesowi pralniczemu z sterowaną komputerowo optymalizacją procedur, ku naszemu zadowoleniu reagują Państwo zawsze niezwłocznie na nasze prośby.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować Państwu za doskonałą współpracę. Państwa usługi całkowicie spełniają nasze oczekiwania pod względem higieny, jakości, komunikacji i ceny. Z całą pewnością możemy polecić Państwa pralnię w 100%. Życzymy Państwu dalszych sukcesów i bardzo dobrej współpracy z naszym centrum seniora!

Dyrektor, Torsten Havenstein 17.02.2022r.

Tak mówią o nas klienci:

Aktiv Sport Hotel:

W ubiegłym roku rozglądaliśmy się za nową pralnią i w efekcie zdecydowaliśmy się na firmę W-Service Robert Wurszt. Od jesieni 2021 jesteśmy klientami i współpracujemy z tą firmą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pralni, wszystkie zlecenia realizuje się w sposób wyjątkowo zadowalający, ponadto „życzenia specjalne” spełniane są z podobną starannością! Komunikacja funkcjonuje bez zarzutu, a spontaniczne życzenia klienta wprowadzane są krótkoterminowo w życie. Również w czasach coronawirusa brano pod uwagę nasze prośby i niezwłocznie realizowano.

Stosunek jakości do ceny także się zgadza, pranie pachnie świeżo, ewentualne plamy były jak do tej pory zawsze usuwane.

Jakość jest doskonała i dotychczas nie było większych zastrzeżeń. Personel począwszy od kierowcy aż do koordynacji w biurze jest bardzo uprzejmy.

Cieszymy się i liczymy na dalszą dobrą współpracę!

Zarząd/prokurent, Katrin Honnes 04.03.2022

Tak mówią o nas klienci:

Gut am See:

Pan Wurszt i jego team pracują dla nas od 2 lat. Firma Wurszt zajmuje się całym naszym asortymentem hotelowym i gastronomicznym. Możemy stwierdzić, że współpraca i realizowanie zleceń odbywają się bez zarzutu, z ogromną starannością i za przyzwoitą cenę.

Pomimo napiętego grafiku w sezonie firma Robert Wurszt była w stanie wywiązać się ze zleceń zawsze terminowo. Za to zarówno my, jak i goście jesteśmy bardziej niż wdzięczni.

Z przyjemnością polecamy firmę W-Service i życzymy panu Wurszt i całej załodze owocnego roku biznesowego.

Gut am See - Hotel & Restauracja Isolde Iser 04.03.2022

Tak mówią o nas klienci:

Hotel Aviv:

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, że jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Zarówno serwis telefoniczny albo mailowy jaki i kierowcy na miejscu są uprzejmi i pomocni. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że udało nam się pozyskać Państwa jako partnera do usług pralniczych.

Z serdecznymi pozdrowieniami z Drezna, Team Hotel Aviv

Tak mówią o nas klienci:

Jugendherberge – Görlitz - Altstadt:

Chcielibyśmy Państwu podziękować za oferowany nam serwis.

Od prawie roku korzystamy z Państwa usług – prania pościeli i ręczników.

Pranie naszych gości jest regularnie cyklicznie odbierane i czyste zawsze punktualnie dowożone do naszego obiektu.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować za obsługę telefoniczną, dzięki której zawsze mamy kompetentną osobę do kontaktu po drugiej stronie.

Cieszymy się, że możemy korzystać z Państwa usług.

Z najlepszymi pozdrowieniami ze schroniska Görlitz.

Asystentka, Mandy Kubitza 03.11.2021

W-Service - Ponad 15 lat doświadczenia!

Usługi z dowozem i odbiorem!

Jesteśmy firmą, która od lat oferuje wysokiej jakości, różnorodne usługi pralnicze w okolicach Zgorzelca oraz na terenie Niemiec. Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy kompleksowe usługi prania i wynajmu bielizny hotelowej, gastronomicznej, odzieży personelu oraz Domów Starców. Nasza siedziba znajduje się w Zgorzelcu.

Charakteryzujemy się profesjonalizmem, kompleksową i terminową realizacją zamówień oraz dbałością o wysoki poziom obsługi. Wiemy, jak ważna jest czystość. Nieskazitelnie czyste obrusy i pościel sa wizytówką wnętrz, a pachnące i miękkie ręczniki wprawiają w dobry nastrój w czasie korzystania z łazienki. Jest to szczególnie ważny aspekt dla branży hotelowej i restauracyjnej, której klienci naszej pralni to gwarancja wysokiej jakości. Naszą ofertę dostosowujemy do oczekiwań klientów, dbamy o ich czas, dlatego dokonujemy odbioru i dostawy asortymentu przeznaczonego do prania za pomocą własnego transportu.

Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego firmy Foltex oraz Lapauw. Jesteśmy dumni z naszego wykwalifikowanego personelu i wysokich standardów obsługi klienta.

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z chęcią udzielą Ci informacji na temat współpracy!

zobacz ofertę